Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Тиждень шкільної бібліотеки
Тиждень шкільної бібліотеки

   Під час Тижня були проведені різні заходи: вікторини, конкурси, інформаційно-літературні хвилинки, екскурсії до бібліотеки.

   Так, з учнями 2 класу була проведена вікторина «Ці книги варті читання», учням 3-4 класу пропонувалося позмагатися у літературному конкурсі «Бібліотечний ерудит».

   Для учнів 7-8 класів відбулася читацька конференція «Моя золота полиця», на якій присутні ознайомилися з читацькими уподобаннями дітей, пограли у гру «Збери героїв однієї книги», послухали виразне читання віршів від учнів 6 класу Левченко Ю., Севастьянової Р., Гаюс М., Россомахи В. У ході конференції виступили не тільки діти, а й усі присутні дорослі. Кожен розповів про свою улюблену книгу, чим вона йому пам'ятна. Учні мали змогу переконатися, яке значення у житті людей має книга, як багато вона може дати людині. 

   Протягом тижня діяла виставка «Книги-ювіляри - 2015», проведена інформаційно-літературна хвилинка «Книги, які вони є». Такі заходи розвивають інтелектуальні здібності учня, виховують повагу до книги й до людей, що її створили.

   Підсумком Тижня стало свято «Посвята в читачі», на якому 25 учнів 1 класу були прийняті у сім'ю читачів шкільної бібліотеки.

Тиждень шкільної бібліотеки Тиждень шкільної бібліотеки

 Тиждень шкільної бібліотеки Тиждень шкільної бібліотеки

 Тиждень шкільної бібліотекиТиждень шкільної бібліотеки

 Категорія: Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *