Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Тиждень знань Правил Дорожнього руху
Тиждень знань Правил Дорожнього руху

   З 14 по 18 вересня в закладі проходив Тиждень  знань Правил Дорожнього руху  «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!».

   16 вересня учні 1-2 класів стали учасниками веселої екскурсії до країни Світлофорії, де учні подорожували уявними автомобілями, познайомилися з головними керівниками вулиці – Світлофором та Регулювальником, відгадували загадки . Метою заходу було  ознайомлення учнів молодшого шкільного віку з світлофором та значенням кольорів на ньому.

   17 вересня для вихованців 3-4 класів була проведена вікторина знавців Правил Дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух».  У ній брали участь дві команди: «Світлофори» та «ДПС». Учасники відгадували загадки, впізнавали дорожні знаки, давали відповіді на запитання, малювали  світлофор та складали правила дорожнього руху за малюнками. Перемогу здобула дружба: обидві команди справилися із завдання і нагороджені дипломами за участь у вікторині.

   18 вересня перед вихованцями 5-11 класів виступила  агітбригада «Інспектор» з міні-виставою «Уроки життя». Метою виступу була пропаганда вивчення правил дорожнього руху, засудження безвідповідального ставлення до свого життя та життя інших людей, попередження ДТП.

Дромашко Л.І., педагог-організатор

Тиждень знань Правил Дорожнього руху  Тиждень знань Правил Дорожнього руху

 

Тиждень знань Правил Дорожнього руху  Тиждень знань Правил Дорожнього руху

 

Тиждень знань Правил Дорожнього руху  Тиждень знань Правил Дорожнього руху

 

Тиждень знань Правил Дорожнього рухуКатегорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *