Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?»

 15 березня учнівським парламентом шкільної країни «Дивограй», а саме міністерством «Преси та інформації» та міністерством «Навчання та творчості» організовано інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?» 


Категорія: УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Новини
Детальніше
Конференція учнівського самоврядування

 22 листопада у школі проходила конференція учнівського самоврядування "Місце та роль органів учнівського самоврядування у сучасній школі".


Категорія: УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Участь в обласному парламенті дітей.

 24-25 листопада відбулася VІ сесія XI скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Серед  депутатів району були представники нашої школи.


Категорія: УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Новини
Детальніше
Участь у обласному парламенті дітей

Участь у обласному парламенті дітейСьогодні у сесійній залі Кіровоградської обласної ради розпочато триденну роботу V сесії ХІ скликання обласного парламенту дітей, пленарне засідання якого відкрив його спікер Сергій Романескул.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Засідання учнівського парламенту

Засідання учнівського парламентуУчнівським парламентом до Дня миру було видано шкільну газету «Хай буде мир на всій Землі!». 


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Участь у районному зльоті юних парламентарів

Участь у районному зльоті юних парламентарів  10 червня 2016 року команда "Юні патріоти" шкільного учнівського парламенту взяла участь у традиційному районному зльоті юних парламентарів, що проходив у парку Ревуцького смт.Добровеличківка.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше

Тиждень екології та біології  В рамках Тижня екології та біології 13 квітня членами учнівського парламенту Карпенко К., Швець А., Степаненко Ю., Сакіян Т.  представлено проекти на тему: «Екологія – турбота кожного». В кожному проекті діти показують недбальство людства по відношенні до нашої екології, розкривають її проблеми  та шляхи вирішення і рекомендації.

 

Тиждень екології та біології  15 квітня на шкільній лінійці свій виступ на тему: «Здорова планета – здоровий ти» представила агітбригада. Вихованці розповіли про забруднення повітря, води, природи на Україні. Вони закликали єднатися для наведення ладу та підтримувати порядок завжди і всюди.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!"  8 квітня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності пройшла загальношкільна лінійка  «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!». Що таке цивільний захист, які масштабні техногенні катастрофи відбулися на Україні, збільшення надзвичайних ситуацій природного характеру, причини виникнення аварій, катастроф - про все розповіли  ведучі лінійки. Учасники заходу ознайомились з тематичною газетою, виданою учнівським парламентом, та знайшли відповіді на запитання: «Що робити в надзвичайних ситуаціях?», «Що потрібно зробити, аби лихо не застало вас зненацька?», «Як надати першу допомогу, тим хто постраждав?».

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!"


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Безпека життєдіяльності
До Дня сміху

До Дня сміху 31 березня комісіями дозвілля та культури і захисту прав дітей учнівського самоврядування проведено капусник до Дня гумору.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Участь у сесії обласного парламенту дітей

Участь у сесії обласного парламенту дітей  24-25 березня відбулася ІV сесія XI скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Серед  депутатів району були представники нашої школи.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше