Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Про проведення заходів до Тижня безпеки дорожнього руху

Про проведення  заходів до Тижня безпеки дорожнього руху14 вересня 2017 року для вихованців 5-9 класів була проведена вікторина знавців правил дорожнього руху:"Вивчи правила і знай та завжди їх пам'ятай".

 


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше
День цивільного захисту

День цивільного захисту24 травня 2017 року в школі проведено День цивільного захисту. 


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше
Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"

Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"З 10 по 15 квітня 2017 року в школі проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності «Безпека у твоєму житті»


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше
Про вплив соціальних мереж на свідомість дитини

Про вплив соціальних мереж на свідомість дитини22 лютого 2017 року відбулася зустріч вихованців   Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів із засновником молодіжної громадської організації «Серце дітям»  Нехайчук Тетяною Василівною та представником громадської організації «Бойове братство Добровеличківщини» Ліннік  Любов Геннадіївною.


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше
Звіт про Тиждень здоров'я

Звіт про Тиждень здоров'я З 6 по 10 лютого в закладі проходив тиждень "Зроби свій вибір на користь здоров'я". 

 

 

 


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше
Тиждень знань Пожежної безпеки «Легко вогник запалити, та не легко загасити»

Тиждень знань Пожежної безпеки «Легко вогник запалити, та не легко загасити»11 листопада в рамках тижня знань Пожежної безпеки «Легко вогник запалити, та не легко загасити» педагогом-організатором Дромашко Л.І. та агітбригадою юних пожежників проведено тематичну лінійку «Не жартуй з вогнем». 


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше
Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Азбука безпеки на дорозі"

Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Азбука безпеки на дорозі"В рамках тижня  знань Правил Дорожнього руху  «Азбука безпеки на дорозі», який проходив з 12 по 16 вересня цього року, педагогом-організатором  Дромашко Л.І.  було проведено вікторину та виступ агітбригади «Азбука безпеки на дорозі».


Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Детальніше

ТИЖНІ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У 2016-2017 Н.Р.


Категорія: ВИХОВНА РОБОТА / Безпека життєдіяльності

Про Тижні знань безпеки життєдіяльності у 2016/2017 н.р.Спільним наказом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області від 04.07.2016 р. №214/525 "Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2016/2017 навчальному році" визначені терміни та теми проведення Тижнів:

  1-й Тиждень на тему "Азбука безпеки на дорозі" - з 12 до 16 вересня 2016 року,

  2-й Тиждень на тему "Легко вогник запалити, та не просто загасити" - з 07 до 11 листопада 2016 року,

  3-й Тиждень на тему "Зроби свій вибір на користь здоров'я" - з 06 до 10 лютого 2017 року,

 4-й Тиждень на тему "Безпека у твоєму житті" (у рамках якого проводяться тренування з учасниками навчально-виховного процесу щодо надзвичайних ситуацій та дій під час виникнення пожеж, День цивільного захисту у навчальних закладах) - з 10 до 14 квітня 2017 року,

  5-й Тиждень на тему "Ми - учасники дорожнього руху" - з 08 до 12 травня 2017 року.


Категорія: АКТУАЛЬНО / ГОТУЄМОСЬ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ / Безпека життєдіяльності

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!"  8 квітня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності пройшла загальношкільна лінійка  «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!». Що таке цивільний захист, які масштабні техногенні катастрофи відбулися на Україні, збільшення надзвичайних ситуацій природного характеру, причини виникнення аварій, катастроф - про все розповіли  ведучі лінійки. Учасники заходу ознайомились з тематичною газетою, виданою учнівським парламентом, та знайшли відповіді на запитання: «Що робити в надзвичайних ситуаціях?», «Що потрібно зробити, аби лихо не застало вас зненацька?», «Як надати першу допомогу, тим хто постраждав?».

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!"


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Безпека життєдіяльності