Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ГЕОГРАФІЇ

З 21 по 25 січня 2019 року у школі проходив Тиждень географії.

 У понеділок, 21 січня, відбулося відкриття Тижня географії, де учні  Чередніченко Артем, Севастьянова Богдана, Сімоненко Діана, Салієнко Максим та вчитель географії Пасхал Г.П. ознайомили присутніх з заходами тижня. Вихованцям було запропоновано розгадування кросвордів, загадок, головоломок, ребусів та цікавих задач. Найактивнішими виявилися учні 7 класу.

 У вівторок, 22 січня, учням п’ятого класу був запропонований природничий квест.

 У середу, 23 січня, вчитель географії Залєвська Б.В. з учнями 6-х класів провела конференцію юних географів  «Наукове майбутнє України», де діти були поділені на наукові кафедри (ландшафтознавці, ґрунтознавці, кліматологи, гідрологи та ін.), кожна з яких розглядала екологічні проблеми селища зі свого предмету дослідження та пропонувала шляхи покращення ситуації.

 24 січня в  закладі відбулася розважально-пізнавальна гра між командами хлопців та дівчат 8-11 класів «Хто зверху?» Учитель географії Пасхал Г.П. запропонувала командам цікаві конкурси на знання номенклатури, природи, дослідників, населення світу та України, які чергувалися з музичними та мистецькими конкурсами. Перемогу отримала команда дівчат.

В п’ятницю, 25 січня, вчитель географії Пасхал Г.П. підготувала з учнями 7-го  класу заочну подорож «Мандрівка материками тропічних широт».  Цікаві та змістовні виступи презентували капітани команд  про материки Африку, Австралію та Південну Америку. Команди прийняли участь в конкурсах «Загадковий», «Цифровий лабіринт», «Веселий зоопарк», «Що написано пером – не вирубати топором».

Учні 9-А класу зняли ролик на тему «Великі проблеми маленького міста»,  метою якого є пропагування сортування відходів, їх організованого збору та транспортування до переробних пунктів не тільки в містах, а й невеликих селищах.

На великих перервах учні мали змогу переглянути відеожурнал про найвизначніші, найзагадковіші та найкращі місця планети.

     Категорія: МО вчителів природничо-математичного циклу / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *