Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » » Обласна олімпіада з інформаційних технологій
Обласна олімпіада з інформаційних технологій

03.03.19 на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання №6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» та Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ пройшов ІІІ (обласний) тур Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Добровеличківський район та КЗ «Добровеличківське НВО» представляли і наші вихованці: Степаненко Юлія та Видра Анастасія (вчитель інформатики Калашник Ю.О.).

Якщо хтось вважає, що робота з комп’ютером та змагання то є справа тільки для хлопців, то він помиляється. Досвід участі в змаганнях такого рівня дав можливість дівчаткам потіснити представників сильної статі та вибороти призові місця: Степаненко Юля ІІ місце серед учасників 11 класів, Видра Аанастасія ІІІ місце серед учнів 10 класів.

Степаненко Юлія ввійшла до складу збірної команди Кіровоградської області і братиме участь в навчально-тренувальних зборах по підготовці до Всеукраїнського туру олімпіади.

Вітаємо гордість КЗ «Добровеличківське НВО».

 Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *