Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"
Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"

З 13 по 19 жовтня у місті Львів проходив навчальний табір «Бобер-2017», учасниками якого були учні 10 областей, які одночасно мали «Відмінний» сертифікат конкурсу Бобер та призове місце в олімпіаді з інформатики. Нашу область представляли Москаленко Владислав, учень 9 класу навчально - виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області; Сірікова Ольга, учениця 8 класу Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області; Степаненко Юлія, учениця 10 класу комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об'єднання «Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».

Учні відвідали заняття  з програмування, які проводили викладачі Ілля Порубльов (Черкаський університет), Ірина Скляр (Київський природничо-науковий ліцей №145), Сергій Жуковський (Житомирський державний університет). Прийняли участь в інтелектуальних іграх та олімпіаді з програмування.

Організатори провели не лише навчання, а і пізнавальну екскурсію містом, екскурсію на софтверну компанію «ЕЛЕКС». Приємне враження залишилось від відвідування Львівської опери.

Хочеться подякувати організаторам за таку чудову нагоду навчатись та познайомитись з чудовим містом Львів. А найбільше за те, що всі отримали нові знання, масу позитивних вражень і нових друзів.

Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"Участь у навчальному таборі "Бобер-2017"

 Категорія: Новини / Робота з обдарованими
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *