Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Підсумки тижня англійської мови
  • 10-12-2018, 08:16
  • 674
  • 0

Підсумки тижня англійської мови

З 3 по 7 грудня  2018 року у початковій школі комунального закладу «Добровеличківського НВО» проходив тиждень англійської мови. В рамках цього тижня вчителями англійської мови були проведені такі заходи:

03.12 учні 1-их класів (вчитель Бас А.В) переглянули казки на англійській мові, поринули у фантастичний світ улюблених казкових героїв. Після перегляду учні розгадували кросворди, загадки, гралися в ігри, співали пісні. Метою заходу було навчити учнів використовувати вивчений лексичний матеріал в усному мовленні, розвинути їхні творчі здібності, пам’ять, увагу, мислення.

04.12 для учнів 2-го класу вчитель Бас А. В. провела гру-квест  «Весела англійська». Гра проходила у формі змагання, де учні працюючи в групах, виконували різного типу завдання. Під час змагання учні мали змогу узагальнити уміння та навички з вивченого матеріалу, розширити свій лексичний запас.

 

 

 

 

05.12 для учнів 2-4 класів проводився конкурс на кращу привітальну листівку, а також учні 3-4 класів створювали стінгазети «English All Over the Wоrld», виготовляли тематичні сторінки для лепбуку «Holidays». Вихованці творчо та по-сучасному підійшли  до виконання цього завдання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.12 вчитель Чередник О.В. для учнів 3-го класу провела інтелект-шоу «Англійська – це цікаво». Метою даного заходу було підвищити мотивацію серед учнів до вивчення іноземної мови, розвинути в учнів навички читання, письма, аудіювання та говоріння, вміння вести пошукову роботу.

 

 

 

 

 

 

Цього ж дня між учнями 4-А класу відбувся брейн-ринг «Хто знає англійську найкраще?» (вчитель Бас А.В). Протягом гри учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Крім того, учні розвивали вміння співпрацювати в командах для досягнення спільної мети.

 

 

07.12 для учнів 4-Б  класу вчитель Пацюк О.П.  підготувала гру-квест «У пошуках скарбів». Захід був спрямований на розвиток нестандартного мислення учнів, вміння швидко приймати рішення, формування здатності працювати у команді, виховання товариськості, почуття взаємодопомоги і взаємоповаги, удосконалення граматичних навичок учнів.  

 

 

 

 

 

 Категорія: ВИХОВНА РОБОТА / Шкільне життя
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *