Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Звіт про Тиждень англійської мови
Звіт про Тиждень англійської мови

З 27 лютого по 3 березня 2017 року Добровеличківський спеціалізований загальноосвітній школі-інтернат проходив тиждень англійської мови.

В понеділок відбулося відкриття тижня. Вчитель англійської мови Виштикайло Ірина Василівна зі своїми помічниками Степаненко Юлією та Швець Анітою проінформували вихованців про людей-поліглотів та методи вивчення іноземної мови самостійно.

Протягом тижня учні 5-11 класів розгадували кросворди. Найактивніші учасники Унгуряну Артур та Трофімов Олександр.

 

Учні сьомого-десятого класу брали участь у фото-квесті. Вихованцям потрібно було сфотографувати людей певної зовнішності, як вони дотримуються здорового способу життя, атрибути кохання та те як вони володіють технікою. Найактивнішими виявилися учні десятого класу в особі Швець Альони.

ФОТОКВЕСТ можна переглянути за посиланням.

https://padlet.com/irina_vyshtykajlo/b7c2j93sqsxj

 

У вівторок учні другого та третього класів відвідали кінозал "Тварини зоопарку".  Також стартувала виставка малюнків, які учні малювали протягом року; та онлайн-виставка творчих робіт учнів.

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ.

https://padlet.com/irina_vyshtykajlo/v4wbghh3bj33

 

У середу для учнів дев'ятого-десятого класу був проведений виховний захід "Кохання понад усе”.  Захід провели Виштикайло І.В., вчитель англійської мови та класний керівник, та Дромашко А.І., студент-практикант. Учні пригадали атрибути кохання, обговорили цікаві ситуації, розігрували діалоги та співали пісні про кохання іноземною мовою.

 

У четвер було проведене змагання флеш-моб "Learn be positive" для учнів 4 - 6 класів. Флеш-моб проводиться з метою популяризації іноземної мови та здорового способу життя. Учнів оцінювали за синхронністю, музичністю, артистичністю, вимовою та згуртованістю почесні члени жюрі (Чорноусько Н.М. - вчитель української мови, Павленко Діана - член хореографічного колективу "Веселка”, Швець Аніта - член хореографічного колективу "Орхідея”, Слободенюк Вікторія - відмінниця та знавець англійської мови. З невеликим відривом перемогли учні шостого класу, 2 місце зайняв 5 клас, а 3 - 4 клас.

Звіт про Тиждень англійської мови

Звіт про Тиждень англійської мовиЗвіт про Тиждень англійської мови
Звіт про Тиждень англійської мовиЗвіт про Тиждень англійської мови

 

 Категорія: Новини / МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *