Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » » Закінчився конкурс «Дерево-календар»
Закінчився конкурс «Дерево-календар»

В січні 2016 року, коли учні 4-го класу були ще третьокласниками, то розпочали конкурс «Дерево-календар». Тоді вихованці вирішили створити  неповторні настінні календарі  своїми руками. Календарі створили на основі альбому з малювання. На кожен місяць  відведено дві сторінки. На першій сторінці – назва місяця, календарна сітка та інформація про актуальні події та свята цього місяця. На другій – віршики, загадки, прислів’я, прикмети, малюнки та інше (за бажанням та фантазією дітей) за  подіями  місяця.

       Отже, дванадцять місяців трудилися діти над створенням свого шедевру. І ось в кінці грудня 2016 року, тепер ми уже в 4 класі,  прийшов час підводити підсумки. Роботи оцінювалися за такими критеріями: охайність, змістовність, художнє оформлення.

       Дуже гарні, що відповідають всім вимогам конкурсу, календарі у шести учнів. Але місця розподілилися так: І місце – отримали календарі Буцик Антоніни та Мазур Вікторії, ІІ місце – календарі Григоренко Анастасії та Болтян Юлії ( Юлії немає на фото, бо в день вручення нагород була хвора),      і ІІІ місце – зайняли роботи Проценко Яни та Нестер Анни. Молодці дівчатка!!! Вітаємо їх з перемогою!!!

Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»

Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»Закінчився конкурс «Дерево-календар»

 

 

 

 Категорія: ВИХОВНА РОБОТА / Шкільне життя
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *