Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу
Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу

  7 квітня 2016 року відбулось чергове засідання вчителів природничо-математичного циклу, яке цього разу присвячувалось сучасним освітнім інтернет-технологіям.

  Завдяки участі вчителів у вебінарах, що проводяться видавничою групою "Основа", в інтернет-конференціях, навчання на дистанційних курсах, використанню ІКТ, педагоги розуміють актуальність даного питання та розмаїття ресурсів, можливих для використання у навчально-виховному процесі. Саме тому семінар мав на меті рекламу сервісів, що зроблять урок цікавим, доступним, сучасним.

  Так, Калашник О.А., вчитель математики, ознайомила з поняттям "вінтажна обробка сучасного уроку" та із сервісами для створення скрайбінгу, інфографіки та коміксів. Про можливості Google-форм для організації контролю навчальних досягнень учнів розповіли Устюжаніна О.В., вчитель економіки, та Хомутенко М.В., вчитель інформатики. Призначення карт знань та сервіси для їх створення продемонстрував вчитель інформатики Калашник Ю.О. Своїми враженням від використання сервісу GoogleMaps "Планета Земля" поділилась вчитель географії Пасхал Г.П. Про елементи дистанційного навчання розповіла вчитель фізики Галіченко Т.В.

Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу 

Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу

Засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу 

 

  За підсумками обговорення даного питання прийнято рішення:

1. Опрацювати матеріали обласної інтернет-конференції «Шляхи ефективного впровадження освітніх технологій у навчальних закладах Кіровоградської області».

2. Вивчати можливості та інтегрувати у навчально-виховний процес сучасні інтернет-технології.

3. Брати участь у майстер-класах та дистанційних курсах з питань вивчення освітніх інтернет-технологій.

 Категорія: Новини / МО вчителів природничо-математичного циклу
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *