Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Під знаком Купідона

  11 лютого шкільним учнівським парламентом організовано і проведено вечір відпочинку «Під знаком Купідона». Вечір проходив у вигляді конкурсної програми, в якій змагалися 6 пар. Програма складалася з 7 конкурсів: «Защеміло серце», «Заплети косу», «Танцювальний» та інші, пов'язані з цікавими фактами про кохання.

  За підсумками журі  звання "Містер Валентин" і "Міс Валентина" отримали Хустей Василь та Маслова Ольга, "Міс Ніжність" та "Містер Мужність" - Мартин Анастасія та Байбуз Владислав, "Міс Романтичність" та "Містер Впевненість" – Дорощук Роман та Семенюк Дар'я, Міс та Містер Талановитість – Сакіян Тетяна та Маслов Олександр, Міс та Містер Поетичність – Цапук Дарина та Губар Владислав, Міс та Містер Кмітливість – Турчак Вікторя та Гаврилюк Микола.

   Між конкурсами свої таланти показали Іщенко Марина та гурт дівчаток 5 класу, а невгамовні ведучі Жалдак Олександр та Швець Аніта додали куражу всьому вечору.

  Насамкінець всі присутні заспівали пісню Тіни Кароль «Україна – це я»,  і в черговий раз довели, що ми справжні українці, патріоти своєї країни.

Під знаком Купідона 

Під знаком КупідонаКатегорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *