Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
















Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Результати участі у змаганнях з усного рахунку Прангліміне
Результати участі у змаганнях з усного рахунку Прангліміне

РЕЗУЛЬТАТИ участі у змаганнях з усного рахунку ПРАНГЛІМІНЕ

Взагалі у змаганнях Прангліміне 2015-2016 взяли участь 15 165 учасників

У нашій школі зареєстровані – 77 учнів

Взяли участь - 64

Учні 1-3 класів

Всього по регіону – 155 учасників, у школі - 14

Загальний рейтинг

Рейтинг в регіоні

Ім’я користувача

Клас

Сума

1.

2.

3.

4263.

15

Смоктій Олександр

2 клас

2738

1359

626

1379

4683.

17

Циганкова Єлисавета

2 клас

2591

685

1709

882

5235.

20

Каплун Ілля

3 клас

2417

897

1520

793

5985.

29

Петрищенко Максим

3 клас

2200

1191

1009

989

6492.

31

Щербова Анастасія

2 клас

2076

815

1235

841

6700.

33

Іщенко Ганна

3 клас

2027

942

0

1085

6861.

36

Мазур Уляна

3 клас

1992

1082

910

0

7540.

43

Миколюк Іван

3 клас

1833

706

1127

548

7668.

44

Платонов Олександр

2 клас

1804

707

890

914

8072.

48

Проценко Яна

3 клас

1717

758

0

959

8144.

49

Ярик Артем

2 клас

1702

664

731

971

8595.

51

Омельченко Варвара

2 клас

1609

726

792

817

8978.

53

Буцик Антоніна

3 клас

1526

705

0

821

9126.

55

Захарова Анна

3 клас

1494

721

773

707

 

Учні 4-6 класів

Всього по регіону – 889 учасників, у школі - 30

Загальний рейтинг

Рейтинг в регіоні

Ім’я користувача

Клас

Сума

1.

2.

3.

1572.

33

Найда Андрій

5 клас

4358

1891

1818

2467

2116.

47

Ганський Олег

4 клас

3877

1987

1397

1890

2346.

57

Бондаренко Дмитро

6 клас

3712

1828

1606

1884

3309.

89

Онищенко Максим

5 клас

3136

1520

1204

1616

3440.

97

Думенко Дарина

5 клас

3078

1568

1395

1510

4368.

137

Бондаренко Дарина

4 клас

2701

758

1355

1346

4540.

150

Гучок Карина

5 клас

2642

1239

1069

1403

4713.

163

Унгуряну Артур

6 клас

2579

1336

1243

1042

5012.

176

Комаров Юрій

6 клас

2483

1796

687

604

5085.

179

Волошина Олена

5 клас

2463

1173

991

1290

5531.

210

Захарченко Валерія

6 клас

2330

1505

0

825

5648.

217

Ловіцька Діана

5 клас

2294

1342

949

952

5701.

218

Гаюс Маргарита

6 клас

2280

1217

1063

0

5991.

235

Перкін Володимир

6 клас

2199

1246

541

953

6177.

243

Балакшей Назар

6 клас

2148

1182

966

958

6336.

247

Нізов Костянтин

6 клас

2111

732

853

1258

6958.

284

Саакян Ілля

5 клас

1971

1072

0

899

7586.

315

Папарига Юля

5 клас

1824

757

641

1067

7769.

325

Гавриленко Анна

4 клас

1781

829

0

952

8024.

348

Трофімов Олександр

6 клас

1729

1729

0

0

8293.

366

Салієнко Максим

4 клас

1670

957

713

677

8424.

374

Алєксєєнко Володимир

6 клас

1645

866

0

779

8481.

379

Максименко Ілля

5 клас

1634

726

0

908

8580.

384

Омельченко Єлизавета

4 клас

1612

576

776

836

8684.

396

Пашкова Ірина

5 клас

1592

838

754

587

11634.

612

Кравченко Руслан

5 клас

978

978

0

0

12153.

656

Головко Даніїл

4 клас

875

437

438

416

12209.

660

Мішин Назар

5 клас

864

864

0

0

13119.

726

Чередниченко Артем

4 клас

677

232

387

290

14612.

848

Россомаха Валентина

6 клас

317

0

0

317

 

Учні 7-11 класів

Всього по регіону – 820 учасників, у школі - 20

Загальний рейтинг

Рейтинг в регіоні

Ім’я користувача

Клас

Сума

1.

2.

3.

206

9

Степаненко Юлія

8 клас

7276

2689

3830

3446

429

21

Дромашко Артем

8 клас

6265

1427

2679

3586

549

29

Білий Костянтин

11 клас

5899

3245

2654

2191

681

34

Ткаченко Павло

9 клас

5582

2899

2683

0

1365

57

Погорілий Денис

8 клас

4566

1056

1821

2745

1608

71

Карпенко Карина

9 клас

4310

2331

1979

0

1684

76

Сакіян Тетяна

8 клас

4221

1546

2302

1919

1700

77

Губар Владислав

7 клас

4206

1729

1872

2334

2100

92

Сіденко Валерія

8 клас

3885

1429

0

2456

2530

112

Губар Вікторія

7 клас

3595

1161

1621

1974

3226

132

Дубограй Юрій

10 клас

3179

1320

1859

1241

3543

146

Нікозенко Ольга

9 клас

3030

1723

1307

0

3565

148

Тупчієнко Святослав

8 клас

3023

1183

1298

1725

3896

162

Блохін Геннадій

11 клас

2881

0

0

2881

3952

163

Швець Аніта

8 клас

2855

1134

1647

1208

5041

205

Білий Данила

7 клас

2474

1464

1000

1010

6333

289

Степаненко Вікторія

7 клас

2111

1458

447

653

8340

419

Хустей Василь

11 клас

1662

0

0

1662

9486

504

Соколенко Олександр

8 клас

1416

0

1416

0

11551

631

Сарданова Лідія

10 клас

994

994

0

0

 

Для участі у регіональному фіналі,

 що відбудеться 7 лютого у м.Кіровоград,

 запрошені Ганський Олег та Степаненко Юлія

 

Результати участі у змаганнях з  усного рахунку Прангліміне Результати участі у змаганнях з  усного рахунку Прангліміне 

Результати участі у змаганнях з  усного рахунку Прангліміне Результати участі у змаганнях з  усного рахунку Прангліміне 

Результати участі у змаганнях з  усного рахунку Прангліміне Результати участі у змаганнях з  усного рахунку Прангліміне 



Категорія: Новини / Конкурси для дітей / Робота з обдарованими
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *