Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Звіт Тижня історії

  З 19 по 23 жовтня 2015 року в школі проходив Тиждень історії  (вчитель Устюжаніна О.В.). В рамках Тижня відбулися історична подорож "Загадки історії" для учнів 6-10 класів та конференція "Роки опалені війною", присвячена визволенню України від нацистських загарбників. 

  В історичній грі "Загадки історії" брали участь дві команди, капітанами яких були Байбуз Владислав та Сарданова Лідія. Учасникам пропонувалися різноманітні завдання конкурсів "Княжа Україна", "Україна козацька", "Зі світу по нитці", "Географічний калейдоскоп", "Віриш - не віриш" та ін. 

  Учні показали добпі знання з історії України, історії всесвітньої та художньої культури. Перемогу здобула команда Сарданової Ліди, а найкращими гравцями визнані Степаненко Юлія, Байбуз Владислав, Нізов Костянтин,Козіров Богдан.

   Метою конференції "Роки опалені війною" стало створення умов для формування ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави, що виявляється у таких якостях, як патріотизм, національна свідомість, самосвідомість, правосвідомість,політична культура, гордість за приналежність до українського народу через звернення до пам'яті про радянсько-німецьку війну.

   Учні 6-11 класів представляли свої міні-проекти та повідомлення: "Добровеличківка в роки війни" (Нізов К., Іщенко М., Захарченко В.), "Голокост у Добровеличківці" (Семенюк Д.), "Партизанський та підпільний рух на Україні" (Степаненко Ю., Тупчієнко С., Нікозенко О.), "Герої Радянського Союзу - наші земляки" (Байбуз В., Сарданова Л., Гавриленко Л., Калниболотчук А.), "Зброя Великої Вітчизняної війни" (Білий К., Білий Д., Мовчан Я., Губар В.).

   З власної ініціативи учень 11 класу Білий Костянтин виготовив макет літака МІГ-3.

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів Другої світової війни, які вибороли перемогу ціною власного життя.

Звіт Тижня історії Звіт Тижня історії

Звіт Тижня історії Звіт Тижня історії

 Звіт Тижня історії Звіт Тижня історії

 Звіт Тижня історії Звіт Тижня історії

 Звіт Тижня історії Звіт Тижня історії

 Звіт Тижня історії Звіт Тижня історії

 Звіт Тижня історії

 Категорія: Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *