Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Звіт по STEM-декаді «Роботоманія»
Звіт по STEM-декаді «Роботоманія»

З 15 по 25 жовтня в Добровеличківському ліцеї «Інтелект» проходила STEM-декада «Роботоманія», в ході якої учням були запропоновані різноманітні заходи, що розширили знання та вміння учнів по даній тематиці.

Декада розпочалася з лінійки, де було оголошено заходи та представлено використання STEM-технологій у світі та Україні. Підготовлено фотовиставку "Робототехніка в нашому закладі". 

На уроках та позакласних годинах учням були запропоновані дослідження історії створення роботів, використання в побуті, сфері послуг, медицині, промисловості. На уроках української мови  учні писали з даної тематики диктанти, складали сенкан до слова «Робот» і «Воллі», провели лексичний експеримент "Походження термінів "робот", "роботоманія". На уроках зарубіжної літератури знайомилися з  творами, де героями є роботи.

В рамках STEM-декади проведено класну годину «Світ майбутнього: люди і роботи», на якій учні 7-А та 7-Б класів отримали інформацію з історії створення роботів, переглянули презентацію «Роботи-кіногерої», спільно створену учнями 7-А класу, обговорили питання «Що робить людину людиною? Чи може робот (штучний інтелект» бути названий людиною?»

Так як робот – не тільки програма, а й діючий механізм, учням пропонувалося взяти участь у майстерні «Важливе місце малого гвинтика» та скласти 3-D пазл (катапульту, робо-руку, пневматичну машину та ін.)

Протягом декади учні брали участь в онлайн-олімпіадах з математики, фізики, інформатики від освітнього проекту «На Урок» (результати будуть відомі після 5 листопада) та вправлялися з усного математичного рахунку для участі у конкурсі «Прангліміне – 2019».

21 жовтня на уроці біології у 8-А класі були представлені презентації по темі: "Медицина майбутнього - роботи-лікарі". З яких, учні дізналися, що медицина з кожним роком розвивається і розробляються нові методи лікування, де головну роль будуть виконувати роботи-лікарі. В наш час розроблені роботи,які виконують операції і заміняють людину,а також в майбутньому з"являться нанороботи,які зможуть лікувати невиліковні хвороби.

Кабінети інформатики стали творчими лабораторіями, де учні за допомогою програми LEGO Digital Designer створювали робів та змагалися в їх вправності.        

  Категорія: Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *