Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Конкурс «Кращий STEM*-урок»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фонд ООН у галузі народонаселення, Міністерство освіти і науки України проводить конкурс «Кращий STEM*-урок». Партнери – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» і Громадська спілка «СТЕМ КОАЛІЦІЯ»

Попит на професіоналів у галузі науки, техніки, математики та інженерії (STEM) у світі зростає з кожним днем. Статистика свідчить, що:
• 70% найпопулярніших робочих місць у майбутньому потребують освіти STEM, а 30% компаній в сфері біотехнологій повідомляють про відсутність кваліфікованих співробітників у галузі STEM;
• відсоток хлопців, що хочуть працювати в STEM-сфері, знижується, і лише невелика кількість дівчат (11%) мають інтерес до STEM, що можна пояснити загальним сприйняттям STEM-предметів «як важких», а також і тим, що більшість підлітків втрачають інтерес до цих предметів.
• гендерну нерівність, дівчата недостатньо представлені у цих сферах, віддаючи перевагу більш традиційно жіночим секторам економіки.
Враховуючи сучасні виклики до підготовки майбутнього покоління, актуальність розвитку напрямів STEM-освіти виникла ідея розробити STEM-уроки, які мотивували підлітків, зокрема дівчат, до вивчення STEM-предметів. З метою створення бази даних таких розробок готових уроків, заходів та популяризації основних ідей STEM-освіти проводиться конкурс «Кращий STEM-урок».
Конкурс проводиться серед педагогічних працівників закладів освіти: загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої та професійної (професійно-технічної). Педагогічні працівники подають на конкурс авторські творчі роботи – розробки/кейси уроків/занять. Переможці Конкурсу отримують грошові призи.
Для участі в Конкурсі Учаснику необхідно з 27 серпня 2018 року до 10 жовтня 2018 року надіслати на електронну адресу Організаційного комітету: stem@csr-ukraine.org заявку (анкету учасника та конкурсну роботу).Категорія: Конкурси для вчителів / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *