Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator"
Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator"

  15 березня в Кіровоградському тайм клубі "Берлога" пройшла зустріч вчителів Кіровоградської області на семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator". 
  Мета: активізувати діяльність освітянської спільноти міста та області, поширити успішні практики впровадження новітніх технологій в освіті.

  TeachMeet саме для тих, хто використовує новітні технології в освіті і має бажання поділитися тим, що робить, і дізнатися, як більш ефективно застосовувати новітні технології; хотіли б впроваджувати новітні технології в освіті, але не впевнені, з чого почати; зацікавлені в навчанні і викладанні. Надзвичайно цікавий захід не лише місцем проведення, а тими людьми, які ділилися власним досвідом та напрацюваннями, власною історією успіху за якою стоїть наполеглива праця.

  В рамках роботи семінару діяли п'ять студій. Серед них студія робототехніки, в якій свою роботу та напрями використання робототехніки в навчальному процесі представляли: Митленко Л.О., Новопразький навчально-виховний комплекс Олександрійської районної ради Кіровоградської області; Калашник Ю.О., Добровеличківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.; О.Мажара, навчально-виховне об’єднання „Багатопрофільний ліцей - фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 - центр дитячої та юнацької творчості „Надія” Кіровоградської міської ради.

Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator" Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator" 

Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator" Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator" 

Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator" Участь у семінарі Teachmeet "Microsoft Certified Educator"


  Хочеться подякувати організаторам дійства та господарям за сприяння впровадженню нових технологiй в навчальну дiяльнiсть та поширенню успiшних практик.

   Посилання на презентацію до повідомлення Калашника Ю.О.
https://prezi.com/cfdr3oigq30h/lego/Категорія: Новини / МО вчителів природничо-математичного циклу
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *