Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"
Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"

З 10 по 15 кітня 2017 року в школі проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності «Безпека у твоєму житті». В рамках тижня  у початкових класах було проведено вікторину в малюнках «Обережно! Небезпека!» Вихованці 1 та 2 класу розповідали про небезпеку, яка підстерігала казкових героїв, намалювали малюнки, обговорили різні ситуації в групах.

Вихованці 3 класу закликали дотримуватися правил безпеки у природі, а четвертокласники склали Пам’ятку «Небезпека в побуті».

Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Тиждень знань безпеки "Безпека у твоєму житті"Категорія: Новини / Безпека життєдіяльності
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *