Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017
Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017

  11 – 12 березня 2017 року в м. Києві відбувся  Всеукраїнський  чемпіонат  FIRST  LEGO  League,  що проходив в рамках фестивалю «ROBOfirst – більше, ніж роботи»! В рамках фестивалю 53 команди зі всієї України змагалися на чемпіонаті FIRST LEGO League. Учасники мали виконати безліч важливих і цікавих завдань.

   Місія програми FLL полягає у тому, аби показати учням та вчителям: світ науки та технологій є неймовірно цікавим та захоплюючим! Міжнародна програма складена таким чином, щоб учні могли весело навчатись, отримуючи задоволення під час занять наукою та технікою. Програма FIRST LEGO League створена для дітей віком від 9 до 16 років та включає робототехніку.

  Кіровоградську область представляли 5 команд, дві з них з Добровеличківки: команда «EXPROMT» Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. (тренери Калашник Ю.О. та Трощинська О.П.) і команда «RoboUniverse» Добровеличківської загальноосвітньої школи №1 (тренери Хомутенко М.В. та Стоянова О.М.).

  Для команди «EXPROMT» це був перший фестиваль FLL. Ми познайомилися з принципами створення команди, підготували поле для місій робота, вдосконалили навики програмування. При підготовці проекту «Бджілка на квітці – врятоване людство», дослідили проблеми співіснування людей та бджіл, з’ясували проблеми бджільництва та запропонували розв’язання де-яких. 

  Зустріч із спеціалістами сільського господарства - генеральним директором ТОВ СВК «Україна» Кошманом М.В. та керівником управління агропромислового розвитку Добровеличківської  райдержадміністрації Кошман Л.В. збагатила нас інформацією про методи боротьби із шкідниками, а Павленко О.О. познайомив з особливостями роботи пасічників.

  Юні робототехніки отримали море вражень від турніру, взяли участь у майстер-класах, поспілкувались з учасниками інших команд, наповнились технічним натхненням, споглядаючи найкращі моделі LEGO-роботів.

  Повернулися вихованці з медалями та дипломами учасників чемпіонату, подарунками - конструкторами LEGO та повні незабутніх вражень.

  Поїздка команди «EXPROMT» стала можливою завдяки постійній підтримці усіх починань наших вихованців родиною Соловчуків – Віктором Михайловичем та Іваном Михайловичем. Велика дяка цим людям за їх розуміння та втілення дитячих мрій.

Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 

Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 

Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 

Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017 

Всеукраїнський чемпіонат FLL 2017  Категорія: Новини / МО вчителів природничо-математичного циклу
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *