Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Відкритий урок фізики у 8 класі
Відкритий урок фізики у 8 класі

23 лютого 2017 року вчитель фізики Галіченко Т.В. провела відкритий урок фізики у 8 класі на тему:"Закон Ома для однорідної ділянки електричного кола".

Мета уроку: Дослідним шляхом встановити зв'язок  між основними характеристиками електричного кола; сформувати знання про закон Ома, як кількісний вираз залежності сили струму від напруги та опору провідника; формувати й розвивати уміння розв’язувати задачі на застосування закону Ома; розвивати уяву, логічне мислення, пізнавальний інтерес до вивчення предмета.

Вчитель використовувала на уроці інтерактивні форми та методи роботи. При перевірці домашнього завдання та закріпленні нового навчального матеріалу проводилось бліц-опитування, вправа "Фізичний калейдоскоп", "Павучок", "Логікон", розв’язувалися різні види задач, проводилось тестування.

Відкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класіВідкритий урок фізики у 8 класі

 Категорія: Новини / МО вчителів природничо-математичного циклу
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *