Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Відкритий урок з математики у 2 класі
Відкритий урок з математики у 2 класі

  12 грудня Наталія Миколаївна Щербова провела відкритий урок з математики у 2 класі на тему "Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення на 2". 

  Мета уроку: закріпити таблицю множення числа 2; вправляти учнів у розв'язуванні прикладів на застосування таблиці множення числа 2; закріплювати вміння виконувати додавання і віднімання в межах 100; розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу учнів; виховувати почуття взаємопідтримки і допомоги.

  Урок пройшов змістовно і цікаво. Учні, які гарно виконали завдання математичного диктанту, отримали квитки на циркову виставу. До класу "завітав" Клоун Бобо, який пропонував дітям цікаві задачі, приклади, вирази на множення числа 2 та додавання і віднімання в межах 100. Другокласники показали гарні знання, були зібраними та активними.  

Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі Відкритий урок з математики у 2 класі

 Категорія: Новини / МО вчителів початкових класів
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *