Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Звіт про STEM-декаду «Я — дослідник»

З 06 по 17 грудня 2021 року в закладі проходила STEM-декада «Я — дослідник».

Мета: виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування творчого  покоління молодих науковців та практиків  для різних галузей суспільного життя.

В рамках декади роведено цікаві уроки-дослідження: 

 1. "Енеїда" І.Котляревського — алюзія на українську історію (дослідили, які саме історичні події і постаті описані в поемі). 9-А клас.
 2. Г.Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» (дослідили винахідливість Алі у тій чи іншій ситуації). 5 клас.
 3. Дієприкметник як особлива форма дієслова (дослідити ознаки дієслова і прикметника у дієприкметнику). 7-А, 7-Б клас.
 4. »Слідами Фарадея». Дослідження явища електролізу. (10 клас)
 5. »Визначення залежності тиску твердого тіла та площі дотику до поверхні. (8 клас)
 6. Урок-дослідження за твором Рапсе «Пригоди барона Мюнхаузена» (6 клас).
 7. Урок-дослідження «Унікальність економічної системи Китаю» (10 клас)                 13 грудня учні 5-11 класів мали змогу  презентувати цікаві дослідження   на засіданні шкільного наукового товариства «Астра».   Гордус Максим (учень 5 класу)  та Дяченко Анастасія (учениця 6-Б класу презентували дослідження з математики, Бондаренко Дарина (учениця 10 класу) з геометрії, Підлумна Євгенія (10 клас) та Будко Ілля (6 клас) з української мови, Гавриленко Анна (10 клас) з географії, Тереско Людмила та Тереско Лариса з літератури, Салієнко Максим та Шматков Богдан (1о клас) з фізики. 

  14 грудня учні 6б класу на уроці логіки ( вчитель Коваленко Н. М.) виконали  дослідницьку практичну роботу «Знаходження відношення довжини кола до його діаметра.» Учні та учениці дізналися про число Пі, переклали з англійської мови речення і дізналися про Міжнародний день числа Пі; ознайомилися з дослідами, які проводив давньогрецький математик Архімед. 

  16 грудня на базі закладу проходив І етап конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учасників  МАНУМ Добровеличківської ОТГ. В конкурсі взяли участь четверо членів нашого ШНТУ "Астра".  Кошельнюк Катерина, учениця 8 класу, презентувала дослідження в секції "Історичне краєзнавство" на тему: «Пошуки порятунку в роки голодомору 1932-1933рр. у спогадах жителів Добровеличківщини» (Педагогічний керівник: Устюжаніна О.В.) Будко Анна, учениця 11 класу, представила дослідження з біології на тему: «Вплив тривалості та якості сну на розумову працездатність учнів середнього шкільного віку» (Педагогічний керівник: Трощинська О.П.). Актуальне питання «Вплив хімічних компонентів тютюнового диму на роботу серцево-судинної системи людини» досліджувала та представила журі Квспірович Людмила (Педагогічний керівник: Остапенко В.О.). Учениця 11 класу Волошина Олена презентувала присутнім науково-дослідницьку роботу  «Данило Лимаренко: військова діяльність та життєвий шлях» (Педагогічний керівник: Устюжаніна О.В.). Всі роботи наших учнів були високо оцінені журі та представлені до участі в обласному конкурсі-захісті НДР Кіровоградської МАНУМ.  Вітаємо переможців та дякуємо учителям за підготовку учнів!
 8.       
Категорія: ШНТУ "Астра" / Робота з обдарованими / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *