Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Звіт про Тиждень математики

З 11 по 15 березня у школі проходив Тиждень математики, мета якого  - пробудження в учнів інтересу до математики, підвищення математичної культури школярів, розвиток їх мислення та математичних здібностей, набування учнями організаторських навичок, ініціативності, самостійності тощо.

 11 березня учні 10 та 11 класів взяли участь у математичній грі «Тригонометричний серпантин», під час якої повторили основні знання з теми, здійснивши екскурс курсом математики з 5 по 10 клас.  Перемогу у математичних змаганнях здобула команда 10 класу.

 

12 березня учні 6-8 класів стали учасниками «Математичної каруселі», метою якої було опрацювання задач конкурсу «Кенгуру» та підготовка до «Кенгуру – 2019». Найбільшу кількість балів набрала команда у складі Тимошенка М. (8 клас), Тарадай К. (8 клас), Абрабаєва М. (7 кл.), Онищенка М. (8 кл.) , Сауся Я. (6 кл.), Григоренко А. (6 кл.)

 

Учні 9 класу підготували розповідь про історію календаря, з якою ознайомили учнів 6-тих класів 13 березня. Діти узнали про види календарів, становлення сучасного календаря та виконали низку цікавих тематичних завдань.

 

У четвер всі уроки математики у школі починалися з перегляду відео про число Пі, чий день відзначається саме 14 березня. А після уроків більше 30 учнів 6-11 класів відстоювали право назватися «Розумнішим за шестикласника». У трійку фіналістів ввійшли Слободенюк Вікторія (11 клас), Абрабаєв Максим (7 клас) та Вінярський Назар (6 клас). Переможцем стала Слободенюк Віка.  Категорія: МО вчителів природничо-математичного циклу / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *