Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » » Участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне
Участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне

16 січня команда школи взяла участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне, що відбувся у Кропивницькому на базі Центральноукраїнського державного педуніверситету.

Участі у фіналі передували три етапи заочних змагань з такими підсумками:

  • Щербова Анастасія (6-А клас) має 4 рейтингове місце у категорії «Дослідники 4-6 класи» серед 378 учнів області та 2 місце серед 133 шестикласників;
  • дівчата 7 класів Буцик Антоніна, Півень Анна, Іщенко Ганна, Росовська Єлизавета, Мазур Уляна – 11, 16, 21, 24 та 32 рейтингові місця відповідно серед 326 учасників категорії «Дівчата 7-11 класів» та 1, 2, 3, 4 та 6 місця – серед 65 учасниць 7 класів;
  • учні 8-А класу Абрабаєв Максим та Шматков Богдан – 10 та 15 рейтингові місця серед 323 учасників категорії «Хлопці 7-11 класів» та 2 і 3 місця відповідно серед 77 учасників 8-мих класів.

За результатами заочного туру Щербова Настя (6-А клас) і Тоня Буцик (7-А клас) потрапили на очні змагання найсильніших, де отримали дипломи за зайняті відповідно IV  та VI місця.

Хочеться подякувати організаторам змагання за доброзичливу атмосферу, що зберігає і посилює  бажання дітей брати участь в такого виду змаганнях та тренуватися і далі.

   

   
Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *