Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Про участь в мультилінгвальній вікторині « Вивчайте світ за допомогою різних мов!»
Про участь в мультилінгвальній вікторині « Вивчайте світ за допомогою різних мов!»

  Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 15.09.2015 року №2/2-14-1869-15 «Щодо проекту Міксіке в Україні» повідомляємо, що в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту Міксіке з 11 березня по 26 квітня 2016 року для учасників з Латвії, Естонії та України відкрито доступ до мультилінгвальної вікторини «Вивчайте світ за допомогою різних мов!».

  Запитання сформульовані на 6 мовах (українська, англійська, естонська, латиська, російська, німецька).

  Для відповідей учаснику надається одна спроба (60 хвилин). Для пошуку відповідей можна використовувати будь-які інтернет-джерела та перекладачі.

  Приймаються та зараховуються лише індивідуальні відповіді зареєстрованих користувачів. Колективні відповіді (групи, класу, команди) не зараховуються.

  За посиланням http://lviv.miksike.net/#/en/gnews.html?displaynews=855 описано алгоритм реєстрації для участі в Міжнародному проекті Міксіке в Україні. Усі заходи в рамках проекту "Міксіке в Україні" (http://lviv.miksike.net/) для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно. Просимо довести інформацію до відома усіх зацікавлених осіб.Категорія: АКТУАЛЬНО / Конкурси для дітей
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *