Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» Звіт по STEM-декаді «Здоров'я»
Звіт по STEM-декаді «Здоров'я»

 З 16 по 27 листопада в з закладі проходила STEM-декада «Здоров’я», в   рамках  якої проведено тематичні уроки, виховні години, усні журнали, дослідження.

18 листопада класний керівник В.О. Остапенко провів з учнями 5-А класу виховну годину "Чотири кроки здорового харчування". Мета заходу: сформувати уявлення про здорове харчування; розвинути спостережливість, уважність; виховати прагнення берегти власне здоров'я.

Розглянуто правила харчування та навчання дотримуватися гігієни харчування, з'ясували  чому необхідно харчуватися різноманітною їжею. За участю класного керівника, учнями 5-А класу підготовлено малюнок на тему: «Тарілка здорового харчування».

  

Лікарські рослини – одне з основних  джерел одержання лікувальних і профілактичних засобів сучасної медицини. 24.11.2020 р. на уроці алгебри « Множення многочлена на многочлен» учні 7-А класу під час перевірки теоретичних знань розгадували кросворди, де ключовими словами були назви лікарські рослини.

Зараз, в період короновірусу, актуальним є зміцнення імунітету нашого організму. Тому ми особливу увагу звернули на ягоди насичені вітамінами: малину, калину, журавлину; ознайомилися з  цілющими  властивостями  ромашки, чистотілу, шипшини.

 

Готуватися до ЗНО з математики можна, розв’язуючи завдання різного змісту. Так, в рамках декади «Здоров’я» учні 11 класу  вдосконалювали свої математичні уміння під час квесту «Математика  і здоров’я», що відбувся 24 листопада. Працюючи у командах, вихованці пригадали важливість гігієни фізичної та розумової праці, зв’язок здоров’я природи і здоров’я людини, необхідність раціонального харчування, шкідливість алкоголю та куріння, користь сміху та український фольклор про здоров'я.

 

27 листопада   вчителем біології Трощинською О.П був проведений відкритий урок у 8-А класі  на тему: «Харчові розлади та їх запобігання». Метою уроку було ознайомити учнів з найбільш поширеними хворобами травної системи, розглянути причини виникнення таких хвороб. Вихованці дізналися яких заходів необхідно дотримуватися для профілактики захворювань, та вияснили значення правильного харчування для збереження здоров’я людини

.

 Учні 8-А класу разом з батьками виконали завдання Всеукраїнського конкурсу «Стоп COVID-19» на сайті «На Урок» та отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня. 

Мислити об’ємно - це значить бачити світ зовсім з іншої позиції. В процесі створення 3-D рисунків у дітей розвивається координація рухів. Малювання робить їх посидющими, неспішними и акуратними у виконанні завдань. Малювання - це можливість відпочити за улюбленим заняттям, зняти стрес після напруженого дня.

Найпростіше  - почати з зображення власної руки. Саме цим займалися учні 8-А класу, експериментуючи з можливостями паралельних прямих та досліджуючи гру світла і тіні.

                                               Категорія: ---
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *