Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Увага

2019

Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
Інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?»

 15 березня учнівським парламентом шкільної країни «Дивограй», а саме міністерством «Преси та інформації» та міністерством «Навчання та творчості» організовано інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?» 


Категорія: УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Новини
Детальніше
Конференція учнівського самоврядування

 22 листопада у школі проходила конференція учнівського самоврядування "Місце та роль органів учнівського самоврядування у сучасній школі".


Категорія: УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Участь в обласному парламенті дітей.

 24-25 листопада відбулася VІ сесія XI скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Серед  депутатів району були представники нашої школи.


Категорія: УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Новини
Детальніше
Участь у обласному парламенті дітей

Участь у обласному парламенті дітейСьогодні у сесійній залі Кіровоградської обласної ради розпочато триденну роботу V сесії ХІ скликання обласного парламенту дітей, пленарне засідання якого відкрив його спікер Сергій Романескул.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Засідання учнівського парламенту

Засідання учнівського парламентуУчнівським парламентом до Дня миру було видано шкільну газету «Хай буде мир на всій Землі!». 


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Участь у районному зльоті юних парламентарів

Участь у районному зльоті юних парламентарів  10 червня 2016 року команда "Юні патріоти" шкільного учнівського парламенту взяла участь у традиційному районному зльоті юних парламентарів, що проходив у парку Ревуцького смт.Добровеличківка.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше

Тиждень екології та біології  В рамках Тижня екології та біології 13 квітня членами учнівського парламенту Карпенко К., Швець А., Степаненко Ю., Сакіян Т.  представлено проекти на тему: «Екологія – турбота кожного». В кожному проекті діти показують недбальство людства по відношенні до нашої екології, розкривають її проблеми  та шляхи вирішення і рекомендації.

 

Тиждень екології та біології  15 квітня на шкільній лінійці свій виступ на тему: «Здорова планета – здоровий ти» представила агітбригада. Вихованці розповіли про забруднення повітря, води, природи на Україні. Вони закликали єднатися для наведення ладу та підтримувати порядок завжди і всюди.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!"  8 квітня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності пройшла загальношкільна лінійка  «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!». Що таке цивільний захист, які масштабні техногенні катастрофи відбулися на Україні, збільшення надзвичайних ситуацій природного характеру, причини виникнення аварій, катастроф - про все розповіли  ведучі лінійки. Учасники заходу ознайомились з тематичною газетою, виданою учнівським парламентом, та знайшли відповіді на запитання: «Що робити в надзвичайних ситуаціях?», «Що потрібно зробити, аби лихо не застало вас зненацька?», «Як надати першу допомогу, тим хто постраждав?».

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!"


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ / Безпека життєдіяльності
До Дня сміху

До Дня сміху 31 березня комісіями дозвілля та культури і захисту прав дітей учнівського самоврядування проведено капусник до Дня гумору.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше
Участь у сесії обласного парламенту дітей

Участь у сесії обласного парламенту дітей  24-25 березня відбулася ІV сесія XI скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Серед  депутатів району були представники нашої школи.


Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Детальніше