Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Увага

2019

Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
Участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне

 16 січня команда школи взяла участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне, що відбувся у Кропивницькому на базі Центральноукраїнського державного педуніверситету.Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше


З метою реалізації Державної програми роботи з обдарованою молоддю адміністрацією та педагогічним колективом школи у 2018/2019 навчальному році були здійснені такі заходи:

  • поновлений шкільний інформаційний банк даних про обдарованих учнів школи;
  • поновлена наукова-методична база з питань роботи з обдарованими дітьми;
  • проведений шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів; Далі читати тут

Категорія: КОНКУРСИ / Робота з обдарованими
Обласна олімпіада з інформаційних технологій

  03 березня 2019 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання №6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» та Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ пройшов ІІІ (обласний) тур Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Добровеличківський район та КЗ «Добровеличківське НВО» представляли і наші вихованці: Степаненко Юлія та Видра Анастасія (вчитель інформатики Калашник Ю.О.).Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Участь у Національному фіналі змагань Прангліміне-2019

Національний фінал змагань Прангліміне-2019 відбувся у п'ятницю 1 березня 2019 року у віртуальному режимі на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання №25 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Районний турнір юних істориків

27 лютого 2019 року на базі Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся третій  районний Турнір юних істориків.

В  Турнірі взяли участь чотири команди закладів освіти району:   Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Гнатівського НВК «Мрія»,  збірна команда Олексіївського та Перчунівського ЗЗСО та команда КЗ "Добровеличківське НВО" під керівництвом Устюжаніної О.В. Нашу команду представляли учні 9-11 класів: Тупчієнко Святослав, Степаненко Юлія, Мовчан Ярослав, Павленко Євген та Костенко Анастасія.


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Звіт про проведення Тижня української мови та літератури

 З 4 по 7 березня 2019 року у школі проходив тиждень української мови та літератури


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Обласний фінал Національного змагання з усного математичного рахунку Прангліміне

 10 січня відбувся обласний фінал Національного змагання з усного математичного рахунку Прангліміне в Кіровоградській області. Участь у змаганнях взяла команда КЗ «Добровеличківського НВО» у складі трьох учнів та двох вчителів, які вибороли це право за результатами трьох онлайнових етапів.Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше

Підведено підсумки роботи з обдарованими учнями за 2017-2018 навчальний рік. На засіданні педагогічної ради розглянуто кандидатури на присудження районних премій.

Витяг із засідання педагогічної ради.

Списки на присудження премій.


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Участь у конкурсі "Сонячне коло"

1 червня в День захисту дітей, Добровеличківський ЦДЮТ який рік поспіль організовує Фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонячне коло». Від нашої школи у номінації «Хореографія» брали участь вихованці 3 класу з танком «Веселі нотки», 7класу – з танком «Ти до мене не ходи», 4 клас представили танок «Український»; у номінації «Вокал» учасниками були Іщенко Марина, Трощинська Настя, Шевченко Катя, Тупчієнко Святослав, а Степаненко Юлія продемонструвала сукню виготовлену з серветок у номінації «Шалений модельєр». 


Категорія: Шкільне життя / Робота з обдарованими
Детальніше
Районний конкурс для дівчаток «Міс Весна – 2018»

 4 травня 2018 року відбувся районний конкурс для дівчаток «Міс Весна – 2018». Від нашої школи виступала учениця 9 класу Малохатко Ярослава. 


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше