Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
Участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне

 16 січня команда школи взяла участь в обласному фіналі змагання з усного математичного рахунку Прангліміне, що відбувся у Кропивницькому на базі Центральноукраїнського державного педуніверситету.Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше


З метою реалізації Державної програми роботи з обдарованою молоддю адміністрацією та педагогічним колективом школи у 2018/2019 навчальному році були здійснені такі заходи:

  • поновлений шкільний інформаційний банк даних про обдарованих учнів школи;
  • поновлена наукова-методична база з питань роботи з обдарованими дітьми;
  • проведений шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів; Далі читати тут

Категорія: КОНКУРСИ / Робота з обдарованими
Обласна олімпіада з інформаційних технологій

  03 березня 2019 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання №6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» та Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ пройшов ІІІ (обласний) тур Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Добровеличківський район та КЗ «Добровеличківське НВО» представляли і наші вихованці: Степаненко Юлія та Видра Анастасія (вчитель інформатики Калашник Ю.О.).Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Участь у Національному фіналі змагань Прангліміне-2019

Національний фінал змагань Прангліміне-2019 відбувся у п'ятницю 1 березня 2019 року у віртуальному режимі на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання №25 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Районний турнір юних істориків

27 лютого 2019 року на базі Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся третій  районний Турнір юних істориків.

В  Турнірі взяли участь чотири команди закладів освіти району:   Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Гнатівського НВК «Мрія»,  збірна команда Олексіївського та Перчунівського ЗЗСО та команда КЗ "Добровеличківське НВО" під керівництвом Устюжаніної О.В. Нашу команду представляли учні 9-11 класів: Тупчієнко Святослав, Степаненко Юлія, Мовчан Ярослав, Павленко Євген та Костенко Анастасія.


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Звіт про проведення Тижня української мови та літератури

 З 4 по 7 березня 2019 року у школі проходив тиждень української мови та літератури


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше
Обласний фінал Національного змагання з усного математичного рахунку Прангліміне

 10 січня відбувся обласний фінал Національного змагання з усного математичного рахунку Прангліміне в Кіровоградській області. Участь у змаганнях взяла команда КЗ «Добровеличківського НВО» у складі трьох учнів та двох вчителів, які вибороли це право за результатами трьох онлайнових етапів.Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше

Підведено підсумки роботи з обдарованими учнями за 2017-2018 навчальний рік. На засіданні педагогічної ради розглянуто кандидатури на присудження районних премій.

Витяг із засідання педагогічної ради.

Списки на присудження премій.


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Участь у конкурсі "Сонячне коло"

1 червня в День захисту дітей, Добровеличківський ЦДЮТ який рік поспіль організовує Фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонячне коло». Від нашої школи у номінації «Хореографія» брали участь вихованці 3 класу з танком «Веселі нотки», 7класу – з танком «Ти до мене не ходи», 4 клас представили танок «Український»; у номінації «Вокал» учасниками були Іщенко Марина, Трощинська Настя, Шевченко Катя, Тупчієнко Святослав, а Степаненко Юлія продемонструвала сукню виготовлену з серветок у номінації «Шалений модельєр». 


Категорія: Шкільне життя / Робота з обдарованими
Детальніше
Районний конкурс для дівчаток «Міс Весна – 2018»

 4 травня 2018 року відбувся районний конкурс для дівчаток «Міс Весна – 2018». Від нашої школи виступала учениця 9 класу Малохатко Ярослава. 


Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Детальніше