Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
"Великоднє диво"

  Готуючись до Великодня, вихованці 3 класу виготовляли листівки у своїй улюбленій техніці «Ізонитка». Роботи отримались красиві і різноманітні, адже  діти робили їх з великим бажанням і натхненням. Своїми листівками вони порадували рідних на свято. Кращі роботи (Іщенко Ганни, Мазур Вікторії, Сакіян Аліни, Комарової Анни) потрапили на виставку декоративно-прикладного, образотворчого та кулінарного мистецтва «Великоднє диво», що влаштовують у краєзнавчому музеї уже восьмий рік поспіль.

   4 травня о 14 годині в музеї відбулося відкриття виставки. Організатори виставки (директор музею Грінченко В.М. та науковий співробітник Куделя Н.Ю.) зібрали в родинному колі всіх учасників виставки – учнів трьох райцентрівських шкіл. Представлені роботи,  виконані дітьми у різних техніках, вразили красою, барвистістю, яскравістю, своєю майстерністю. Директор подякувала дітям за участь у виставці, вручила грамоти, побажала творчих успіхів та подальшої співпраці.

   Організація таких виставок у музеї  є справжнім святом дитячої творчості. А радість творчості веде до появи впевненості в собі, до самоствердження, а в майбутньому - до вміння знайти себе у дорослому світі.

"Великоднє диво" "Великоднє диво" Категорія: Новини / МО вчителів початкових класів
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *