Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Чергове засідання учнівського прламенту
Чергове засідання учнівського прламенту

   25 лютого відбулося чергове засідання учнівського парламенту шкільної країни «Дивограй». На порядку денному було три питання: звіт комісій про роботу за лютий місяць, плани на березень та різне.

  Комісії прозвітували про пророблену роботу та озвучили плани на майбутнє. Так, комісія спорту і здорового способу життя запланувала організувати змагання з шахів і шашок та «Веселі старти» з початковими класами; дозвілля і культури - поставили собі за мету проведення вечорів відпочинку, інтелектуальну гру з 8-9 класами та допомогу у підготовці до свята 8 березня; суспільнокорисних справ та підкомісією по роботі з початковими класами заплановано проведення ігор, конкурсів на свіжому повітрі, конкурс малюнка до свята мами та проведення акцій «У нашому двірку як у вінку», «Живи, книго!»; комісії прав захисту дітей та навчання і творчості - запланували проведення різних вікторин та інтелектуальних конкурсів, акцію «Подаруй крихітку щастя вчителю» та конкурс на кращий санітарний стан груп та об’єктів, а комісія преси та інформації - випускати різні стіннівки і шкільну газету «Дивосвіт». 

   По третьому питанню обговорювали різні питання, одне з яких було обговорення фотосесії членів парламенту. На засіданні вирішили покласти відповідальність за фотосесію на Бондарєва В.Категорія: Новини / УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *