Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Участь у міні-EdCamp Khmeljove

13 квітня 2019 року Виштикайло Ірина Василівна із учнями Степаненко Юлією та Тупчієнко Святославом відвідали регіональну (не)конференцію для шкільних педагогів, спеціальний міні-EdCamp Khmeljove у с. Хмельове Маловисківського району Кіровоградської області.

На індійському цьогорічному EdCamp прозвучала фраза: «Не ми повинні учити дітей, а діти повинні учити нас.» Тож тема (не)конференції «5 кроків до свідомого вибори професії» була не просто присвячена дітям. Саме діти стали активними учасниками і спікерами. Із переліченого списку спікерів було важко вибрати. Можна було подискутувати з учнями та відвідати майстер-класи по вибору професії, педагоги провели професійно-зорієнтовані уроки, що розвивають навички 21 століття, потім усі бажаючі могли відвідати будь-яку з 12 локацій з і спробувати себе в тій чи іншій професії. Сподобалась авторська програма Наталії Нечаєвої «Кольорові нотки» - давайте грати на Boomwhackers та музично-театральна вистава за мотивами п'єси Григорія Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці».

Вразила дружня та невимушена атмосфера. Було цікаво та весело. EdCamp ламає стереотипи, надихає рухатись далі по життю дітей і дорослих.

 Категорія: Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *