Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Популярні новини
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Заходи до Тижня екології в початковій школі
Заходи до Тижня екології в початковій школі

21 квітня в рамках Тижня екології у початковій школі було проведено екологічну гру «Знавці природи» для 1 та 2 класу. Вихованці переглянули презентацію «Царство тварин», відгадували загадки, відповідали на цікаві запитання про природу.

Пашкова Богдана підготувала міні-проект «Мій домашній улюбленець – хом’ячок Джері».

А між учнями 3 та 4 класу пройшов брейн-ринг «Жива природа».

В конкурсах «Пташиний світ», «Знавці рослин», «Жителі водойм», «Звірі України», «Загадковий» діти показали гарні знання, активно відповідали на запитання. Під час конкурсу «Намалюй фантастичного звіра» проявили фантазію та творчі здібності.

Такі заходи сприяють бережному ставленню до природи.

Заходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіЗаходи до Тижня екології в початковій школіКатегорія: Новини / МО вчителів початкових класів / Шкільне життя
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *