Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"
Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"

6 березня в 4 класі пройшло конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!", присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

В конкурсах "Візитка", "Незвичайний ресторан", "Господарочка", "Модельна агенція", "Інтелектуальний", "Артистичний" дівчатка довели, що образ сучасної міс - це не тільки гарна зовнішність, гарний одяг і зачіска, але і вміння себепоказати, це талант, розум і душа!

Журі в складі Дромашко Л.І., Мельниченко О.Д., Козеровська Я.В., Каплун В.Д. обєктивно оцінювали учасниць. І ніхто не залишився без нагороди. Кожна з учасниць перемогла в одній з номінацій "Міс Кмітливість", "Міс Чарівність", "Міс Загадковість", "Міс Популярність", "Міс Посмішка".

Не обійшлося без подарунків. Діти підготували мамам подарунки виготовлені власноруч. Це і вишиті хрестиком серветки, і вазочки із квітами з паперу та тканини, і вісімки з картону та стрічок.

Свято пройшло весело і цікаво. Діти, батьки і вчителі залишилися щасливі і задоволені.

Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"Конкурсно-розважальне свято "Нумо, дівчата!"

 Категорія: Новини / МО вчителів початкових класів / Шкільне життя
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *