Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
» » » Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів, членів ШНТУ "Астра"
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів, членів ШНТУ "Астра"

22-23 грудня 2020 року в закладі відбувся шкільний та районний етапи конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільного наукового товариства учнів "Астра".

В конкурсі взяли участь четверо учнів: троє учасників  Добровеличківського ліцею "ІНТЕЛЕКТ" та одна учасниця філії Дружелюбівський НВК. Всі учні провели цікаві та актуальні досліження.

Над науковим дослідженням "Харчові добавки в харчуванні учнів, та їх вплив на здоров’я підростаючого покоління" працювала учениця 11 класу Молдован Діана (педагогічний керівник Остапенко В.О.).

Жора Людмила, учениця 11 класу, разом з учителем історії Устюжаніною О.В. провели дослідження фотоматеріалів Добровеличківського краєзнавчого музею, сімейних архівів жителів Добровеличківки та написали роботу "Фотодокументи як джерело вивчення Добровеличківщини ХХ століття".

Учениця 10-А класу Тарадай Крістіна разом з вчителем біології та хімії Трощинською О.П. дослідила корисні властивості молочних продуктів для дитячого організму.

Учениця 9 класу філії Дружелюбівський НВК Чередніченко Аліна разом з учителем біології та хімії Борщевською Л.В. досліджували вплив кольорів на психоемоційний стан людини.

Всі дослідження були високо оцінені районним жюрі та рекомендовані на обласний конкурс-захист МАНУМ.

Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо перемог і на обласному етапі конкурсу-захисту!

   Категорія: ШНТУ "Астра" / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *