Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Підсумкове засідання ШНТУ "Астра"

Вже спливають останні дні 2018-2019 навчального року і 22 травня 2019 року відбулося підсумкове засідання шкільного наукового товариства учнів "Астра". 

Члени товариства та й всі здобувачі освіти закладу "Добровеличківське навчально-виховне об'єднання" плідно працювали протягом року, беручи участь у різноманітних заходах.

Більшість учнів  взяли участь у шкільному турі олімпіад, переможці яких були рекомендовані до участі в районному турі.  Отримали 5 перших, шість других, три третіх місця на районних олімпіадах. Шість призерів районного етапу захищали вже не тільки заклад, але і наш район на обласному етапі. І Всі наші учні повернулися з області з перемогами.

Перемогу на обласній олімпіаді з інформаційних технологій виборола Степаненко Юля, яка  представляла Кіровоградщину на Всеукраїнському рівні. Також Юля отримала два ІІ місця на обласному рівні на олімпіадах з програмування та географії.

Дипломами ІІІ ступеня нагородженні Безлюдько Євгенія (географія), Слободенюк Вікторія (біологія) та Видра Анастасія (інформаційні технології).

Достойно виступили наші учні на районному та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАНУМ.  Здобули 5   перших місць в районному та 2 ІІІ місця в обласному турі.

Учні взяли участь у ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та Міжнародному конкурсі Тараса Шевченка. Брали участь у Міжнародному конкурсі з українознавства, стали фіналістами Національного змагання з усного математичного рахунку Прангліміне – 2019. Учні  прийняли участь в інтерактивних конкурсах. Наймасовішим конкурсом став Всеукраїнський конкурс «Соняшник»: 76 учасників. Дипломами переможців у початковій школі нагороджено 25 учнів, в середній і старшій – 27.

Всеукраїнський конкур «Бобер-2019" зібрав 63 учасники, серед яких з відмінним результатом – 35, добрим – 20, учасників -8.

Гарні бали отримали учасники конкурсу «Патріот». 50 учнів прийняли участь у конкурсі Геліантус.

Учні також брали участь у  інтерактивному конкурсі з англійської мови «Грінвіч», природничих конкурсах – «Колосок», «Левення», математичному - «Кенгуру», он-лайн конкурсі «На урок». 

Учні були нагороджені грамотами та сертифікатами.

 Категорія: ШНТУ "Астра" / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *