Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Відкритий урок з географії в 10 класі

20 лютого 2018 року в закладі пройшов відкритий урок з географії в 10 класі на тему "Індія - країна контрастів" (вчитель Пасхал Г.П.)

Метою уроку було сформувати  в учнів уявлення про характерні риси ЕГП Індії, особливості природних умов та ресурсів, загальні закономірності розміщення населення й господарства, культурно-історичні особливості країни; ознайомити з традиціями та звичаями індійського народу; вдосконалювати практичні навички і вміння самостійно здобувати знання; формувати вміння працювати в групах; продовжувати вміння працювати з контурною картою; розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, формувати культуру спілкування; виховувати інтерес до предмета.

На уроці учні виступали в ролі істориків, гоеграфів, демографів та культурологів. Підготували цікаві презентації про особливості географії, господарства, побуту, традицій, минулого та сучасність Індії, виявили проблеми та перспективи розвитку країни. Учні працювали в групах, створювали динамічну контурну карту, робили висновки за картами атласу. 

   Категорія: МО вчителів природничо-математичного циклу / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *