Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Флешмоб «Читаємо Сухомлинського»

У рамках обласної програми підготовки до 100-річного ювілею від дня народження видатного педагога-земляка КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» проводить Обласний педагогічний марафон «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського»  (офіційний хештег – #Сухомлинському100).
Доповнюючи та урізноманітнюючи зміст Марафону, науково-методична лабораторія виховної роботи і формування культури здоров’я нашого інституту ініціює проведення флешмобу «Читаємо Сухомлинського». 

Вихованці 1-4 класів та їх наставники активно долучилися до участі у флешмобі. 
Учні 1 класу (класовод Чоботар Т.Ю.) читали та інсценізували оповідання "Покинуте кошеня", яке навчає дітей любити, оберігати та захищати безпритульних тварин, виховує в них співчуття та милосердя.
Вихованці 1 групи разом із вихователем Мамедовою Е. Х.  читають та обговорюють казки і оповідання В. Сухомлинського. Під час прогулянки серед природи вони прочитали оповідання "Чому опадає листя з дерев?". Цим  оповіданням В. Сухомлинський зацікавив і викликав допитливість, спостережливість до таємниць в природі.
Під час бібліотечної години в 2 класі (вчитель Чередник О.В.) учні прочитали оповідання "Яке щастя!". Цим твором В. Сухомлинський навчає дітей, що таке справжнє щастя та в кожного воно своє.

Вихованці 2 групи із вихователем  Нікозенко І. В. під час  проведення години спілкування «Чемним треба бути всюди» здійснили  екскурсію в таємничу країну ввічливості «Скажи людині: «Доброго дня» за оповіданням видатного педагога-мислителя В.О.Сухомлинського, який вчить  доброті, чуйності, ввічливості та людським цінностям.

Вихованці 3 класу (вчитель Щербова Н. М.) на виховній годині обговорювали  оповідання "Найгарніша мама". Цим твором В. Сухомлинський вчить любити і поважати своїх батьків та з гордістю розповідати про них - найкращих і найрідніших у світі.
Гордієнко О. О. на відкритому уроці з літературного читання разом з учнями 4 класу читали оповідання "Восени пахне яблуками", який вчить дітей бачити красу навколишнього світу та спостерігати за мешканцями саду, шанобливо ставитися до природи.

 Категорія: МО вчителів початкових класів / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *