Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
Щоденник
Розклад занять
Архів новин
Global Game Jam 2018
  • 30-01-2018, 14:24
  • 668
  • 0

Global Game Jam 2018

  У Кіровоградській льотній академії  26 – 28 січня 2018 року проходив  місцевий етап міжнародних змагань з розробки ігор "Global Game Jam 2018".

Темою змагань було слово Transmission (Передача,  радіопередача, зубчаста передача, сонар, передача даних, вірусів тощо). Усього взяли участь у змаганнях 99 учасників, які за два дні розробили 29 проектів ігор.

Серед них  гідно змагалися та демонстрували свої навики і дві команди комунального закладу «Добровеличківське НВО».

Вихованці презентували свої ігри, сконструйовані, виготовлені та запрограмовані на базі конструкторів LEGO Mindstorms Education EV3 та LEGO Education WEDO 2.0.

Вихованці гуртка «Технічне конструювання» Довгаль Вадим, Губар Вікторія, Губар Влад, Захарченко Денис, Поліщук Ксенія, Іваніченко Наталія, Рзаєва Ельміра (керівник Калашник Ю.О.) створили навчально-розважальний проект з робототехніки «World of transmission» в номінації «Настільна гра, карткова гра, фізична гра, спорт тощо».  Метою проекту уло ознайомлення учнів молодших класів із видами шестерень та їх поєднаням в найпростіших механізмах. Для цього було створено інтерактивну презентацію з теоретичним матеріалом, відеофрагментами, головоломками. За допомогою конструктора LEGO MINDSTORMS складено зразки механізмів з використанням шестерень та продемонстровано рух роботів з підвищеною та пониженою передачею. А також в середовищі Lazarus було розроблено програмку тестування для визначення рівня ознайомленості з темою.


     

Приємною подією для закладу освіти була участь юних вихованців гуртка «Робототехніка» Гордус Максима (1 клас) та Винярського Назара (5 клас), (керівник Циртій В.І.), які створили настільну гру «Парк розваг» в номінації «Настільна гра, карткова гра, фізична гра, спорт тощо».

За допомогою конструктора LEGO Education WEDO 2.0 було сконструйовано та побудовано три різних каруселі. Під час побудови використовувалися різні види передач (зубчаста, черв’ячна, пасова та ін.).

 

Після гідного представлення своїх проектів команди були нагороджені іменними та грошовими сертифікатами.

Вихованці були задоволені своїми результатами, щедро відзначеними організаторами, та обіцяли повернутися наступного року.Категорія: Конкурси для дітей / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *