Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
» » Майстер-клас по створенню роботів в м.Новоукраїнка
Майстер-клас по створенню роботів в м.Новоукраїнка

28 березня 2019 р. на запрошення Новоукраїнського міського методичного об’єднання вчителів інформатики керівник гуртка «Основи   робототехніки та  комп’ютерного моделювання» КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Калашник Юрій Олександрович з вихованцями КЗ «Добровеличківське НВО» провели знайомство та майстер-клас по створенню роботів на основі конструктора LEGO Mindstorms EV3.

Зустріч пройшла на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Діти з різних навчальних закладів м. Новоукраїнки мали змогу ознайомитися з конструктором, попрацювати з роботом ГіроБой, повболівати на показових змаганнях роботів – сумо, покерувати роботом через мобільний додаток, скласти робота з ультразвуковим датчиком.

Члени міського методичного об’єднання вчителів інформатики ознайомилися з повідомленням на тему «Освітня робототехніка як засіб розвитку здібностей до наукової та творчої діяльності», особливостями використанням робототехніки в навчальному процесі та досягненнями вихованців КЗ «Добровеличківське НВО».

 Категорія: Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *