Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
» » Свято-зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками.
Свято-зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками.

Кожен учитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх майбутніх вихованців. Хто прийде до нього знову у клас, як сприйматимуть його, як вчитимуться, чи стане для дітей школа другим домом? Цікаво, які вони - майбутні першокласники? А ще більше нетерпіння у тих, хто за дверима. З приходом дитини до школи розпочинається новий етап у її житті. З малюка, якого всі опікують, вона повинна  стати самостійним школярем з новими обов’язками  в новому оточенні.

 У дитини треба формувати позитивне ставлення до школи, дуже корисно провести знайомство з майбутніми першокласниками ще задовго до початку навчального року. Тому 25 травня в комунальному закладі проведено свято-зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками. Це дало змогу не тільки познайомитися з дітьми, а і малюкам відчути, що вони вже мають йти до школи. Провена ця зустріч не як перевірка знань дітей, а як веселе свято. 

Малюки та їх батьки відвідали невеликий концерт, підготовлений вчителями та учнями початкової школи. Поки батьків знайомили з науково-педагогічним проектом "Інтелект України", за яким будуть навчатися майбутні першокласники,   діти відвідали майстер-класи з хореографії, малювання, англійської мови та інші. 

 Категорія: Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *