Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання














Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
» » » Районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАНУМ
Районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАНУМ

14 грудня 2018 року на базі Добровеличківского МНВК відбувся районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт наукового товариства «Пошук»

В конкурсі взяли участь 8 здобувачів освіти з 4 закладів загальної середньої освіти, серед яких 5 здобувачів освіти КЗ "Добровеличківське НВО".

-природничий напрям:  Молдован Діана, КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Харчові добавки та їх вплив на організм людини»,  Костенко Анастасія, КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Модель історико-культурного парку в межах ландшафтів Кіровоградської області» та Чередніченко Олег, філія Дружелюбівський НВК КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Феномен ліворукості, частота її проявів та походження»,

-фізико-математичний напрям: Степаненко Юлія,  КЗ «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання», робота «Деякі методи розв’язування рівнянь параметрами»;

-суспільно-гуманітарний напрям: Безлюдько Євгенія, КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Топонімічні легенди та перекази Добровеличківщини».

Роботи учасників конкурсу оцінювало журі, до складу якого входили рецензенти науково-дослідницьких робіт. 

Під час захисту робіт учасники продемонстрували глибокі знання з предметів, які  розкривали тему науково-дослідницької роботи, вміння проводити ґрунтовні дослідження, працювати з науковими джерелами, вибирати методи проведення дослідження та описувати його процес, визначати і вирішувати конкретні завдання відповідно до поставленої мети, робити аргументовані висновки.

Підсумки районного етапу  Всеукраїнського конкурсу–захисту  науково-дослідницьких робіт 

 Відділення математики:

Секція «Математика»

І місце -    Степаненко Юлія  (КЗ «Добровеличківське НВО», МАНУМ)  


Відділення історії: 

Секція «Історичне краєзнавство»

І місце –    Безлюдько Євгенія (КЗ «Добровеличківське НВО» , МАНУМ) 

Відділення хімії та біології:

Секція «Біологія людини»

І місце - Чередніченко Олег (філія Дружелюбівський НВК КЗ «Добровеличківське НВО») 

Секція «Валеології та медицини»

І місце – Молдован Діана (КЗ «Добровеличківське НВО», МАНУМ)  


Відділення наук про Землю: 

Секція «Географія та ландшафтознавство»

І місце -  Костенко Анастасія (КЗ «Добровеличківське НВО», МАНУМ).

Вітаємо переможців!

 



Категорія: ШНТУ "Астра" / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *