Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання














Увага

2019

Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
Районний турнір юних істориків

27 лютого 2019 року на базі Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся третій  районний Турнір юних істориків.

В  Турнірі взяли участь чотири команди закладів освіти району:   Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Гнатівського НВК «Мрія»,  збірна команда Олексіївського та Перчунівського ЗЗСО та команда КЗ "Добровеличківське НВО" під керівництвом Устюжаніної О.В. Нашу команду представляли учні 9-11 класів: Тупчієнко Святослав, Степаненко Юлія, Мовчан Ярослав, Павленко Євген та Костенко Анастасія.

Районний турнір юних істориків для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів -  командні змагання  у здатності на високому науковому рівні викладати та доводити свою точку зору з приводу тієї чи іншої історичної події, наукової роботи, даних архівного документу та обґрунтувати її в наукових дискусіях – історичних раундах, кваліфіковано опонувати відповідям інших команд, рецензувати,  брати участь у загальній  полеміці.

Учасники турніру випробували себе в ролі доповідачів, опонентів, рецензентів, спостерігачів.

Для проведення Турніру  були використані завдання, запропоновані організаційним комітетом  ХХІ  Всеукраїнського турніру юних істориків.


За підсумками кожного історичного раунду  було визначено  загальний рейтинг команд. Переможцями Турніру стала команда                                               КЗ «Добровеличківське НВО», ІІ місце у команд  Добровеличківської ЗШ                І-ІІІ ст. №1 та збірної команди  Олексіївського та Перчунівського ЗЗСО,                      ІІІ місце посіла команда  Гнатівського НВК «Мрія».

Найактивнішим учасником Турніру визнано Куріщенка Дениса, учня Гнатівського НВК, у номінації «кращий доповідач» перемогу здобув Тупчієнко Святослав (КЗ «Добровеличківське НВО»), у номінації «кращий опонент» - Степаненко Юлія (КЗ «Добровеличківське НВО», у номінації «кращий рецензент» - Олег Сич, учень Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1.Фото



Категорія: Робота з обдарованими / Новини
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *