Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
» » » ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»
ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»

5-6 жовтня 2017 року відбувся ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST» у місті Горішні Плавні Полтавської області.

Фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST» – це подія, де творчі та обдаровані діти мають можливість проявити себе. А ще – знайти новий напрямок розвитку, познайомитися з однодумцями, брати участь у різних змаганнях, перемагати та отримувати гарні призи! 
Що відбувалося на Фестивалі: змагання у Підготовчій категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки за правилами змагань Сумо,  Слалом з елементами WRO, змагання з Робо-футболу, виставка-конкурс LEGO-творчості, майстер-клас для учасників фестивалю, екскурсія містом та на ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Вже втретє учні КЗ «Добровеличківського НВО»,  які відвідують гурток «Технічне конструювання» (керівник Калашник Ю.О.) взяли активну участь у цьому фантастичному дійстві та вибороли призові місця: в номінації "Керовані роботи сумо" - Погорілий Денис І місце , в номінації "Робо-футбол" - Довгаль Вадим та Губар Влад ІІІ місце, "Автономні роботи сумо" - Тупчієнко Святослав ІІІ місце. Команда учасників  КЗ «Добровеличківського НВО»  отримала ще й спеціальний приз від міського голови м. Горішніх Плавнів Дмитра Бикова – комплект робототехніки Mindstorms EV3 Education за оригінальне технічне рішення.

Нажаль, трішки не повезло Бойченку Ростиславу (4 місце в номінації "Автономні роботи сумо")  в  та Кошелю Даніілу (12 місце).

 Категорія: ВИХОВНА РОБОТА / Шкільне життя
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *