Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання


Увага

2019

Гордість школи

Cтепаненко Юлія


Тупчієнко Святослав


Костенко Анастасія


Унгуряну Артур


Думенко Дарія


Захарченко Денис


Коваленко Дмитро


Архів новин
» » Підручники від видавництва "Ранок"
Підручники від видавництва "Ранок"

Шановні колеги!

   Згідно з Положенням про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 р. № 1361, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 р. за № 59/28189, та Наказами Міністерства освіти і науки України від 05.02.2016 р. № 78 і від 22.02.2016 р. № 144, 20 квітня 2016 року відбулося оголошення висновків конкурсних комісій щодо пропозиції надання грифів «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» проектам підручників для учнів 8 класу.

   У зв’язку із зазначеним повідомляємо, що 22 підручники видавництва «Ранок» для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів успішно пройшли експертизу з висновком «про доцільність надання підручнику грифа Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» і будуть представлені для вибору загальноосвітніми навчальними закладами з 29 квітня по 11 травня 2016 року.

    Для підтримки проведення конкурсу та своєчасного його завершення пропонуємо вже зараз, з 20 квітня 2016 року, детально ознайомитися з демоверсіями підручників, переглянути презентації та записи авторських вебінарів на сайті interactive.ranok.com.ua

   Повний перелік підручників із посиланнями додається.

    Усі підручники видавництва для 8 класів, так само як і підручники для 4 та 7 класів, мають безкоштовну для завантаження й друку електронну версію та супроводжуються:

  • інтернет-підтримкою;
  • навчально-методичним комплектом;
  • методичною онлайн-підтримкою в рамках вебінарів «Інтерактивної школи творчого вчителя» ( друга сесія проекту відбудеться 25.04- 7.05.2016р.)

   Видавництво обіцяє зробити все можливе, щоб обрані вчителями підручники якнайскоріше надійшли в школи. Будемо вдячні за сприяння в ознайомленні з наведеною інформацією вчителів і методистів.

 

З повагою,

директор видавництва «Ранок»                                                       В. В. КругловКатегорія: АКТУАЛЬНО
Повернутися
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Ім'я:*

E-Mail:*
Підтвердіть, що Ви не робот: *