Категорії меню
Опитування
Який предмет Вам більше до вподоби?

Корисні посилання
















Щоденник
Розклад занять
Архів новин


Категорія: Робота з обдарованими / ГОРДІСТЬ ШКОЛИ / Новини
  • 5-01-2018, 16:43
  • 392
  • 0

Гордість школи 2017-2018 р.

Прізвище, імя

Клас

Результати

Шевченко Даніїл

3

ІІ місце на Районному етапі ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика

Щербова Анастасія

4

І місце на Районному етапі ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика

Думенко Дарія

7

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики,

ІІІ місце на Районному етапі ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика

Костенко Анастасія

8

І місце на районному етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

ІІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

І місце на ІІ (районному) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу   учнівської творчості (номінація «Література»)

Унгуряну Артур

8

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Малохатко Ярослава

9

І місце на районному етапі ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика,

ІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови,

ІІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Кошель Даніїл

9

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Захарченко Денис

9

ІІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Степаненко Юлія

10

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій,

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики,

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,

 ІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,

ІІ місце на районному етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,

ІІ місце на районному етапі ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика

Тупчієнко Святослав

10

Обласна краєзнавча олімпіада «Люби і знай свій рідний край»

І місце

Слободенюк Вікторія

10

ІІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Запорожець Богдан

11

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій,

І м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Коваленко Дмитро

11

ІІ м. на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Самелюк Вікторія

11

ІІІ місце на Районному етапі ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика

Бойченко Сергій

11

метання ядра ІІ м, біг на 100 м ІІ м.



Досягнення учасників гуртка з робототехніки «Технічне конструювання»

2017 – 2018 н.р.

 

Прізвище, ім’я

Клас

Назва змагань та досягнення

Запорожець Богдан

11

ІІ м. в змаганнях керованих роботів-сумо на «Dnepr Robobattle», фестиваль «Interpipe TechFest 2017» в м. Дніпро 16 - 17 вересня 2017 р.;

Мовчан Ярослав

9

І м. в змаганнях керованих роботів-сумо та

ІІ м. в змаганнях автономних роботів-сумо на «Dnepr Robobattle», фестиваль «Interpipe TechFest 2017» в м. Дніпро 16 - 17 вересня 2017 р.;

І м. в змаганнях автономних роботів-сумо, Освітній семінар-хакатон "RoboSumo" у Кіровоградській льотній академії НАУ (м. Кропивницький) 1 листопада 2017 року.

Довгаль Вадим

9

ІІ м. в змаганні "Робокегельринг" на «Dnepr Robobattle», фестиваль «Interpipe TechFest 2017» в м. Дніпро 16 - 17 вересня 2017 р.;

ІІІ м. в номінації "Робо-футбол" ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»  м.Горішні Плавні Полтавської обл., 5-6 жовтня 2017 р.;

ІІІ м. в змаганнях автономних роботів-сумо, Освітній семінар-хакатон "RoboSumo" у Кіровоградській льотній академії НАУ (м. Кропивницький) 1 листопада 2017 року.

Резніченко Денис

9

І м. в змаганнях автономних роботів-сумо на «Dnepr Robobattle», фестиваль «Interpipe TechFest 2017» в м. Дніпро 16 - 17 вересня 2017 р.;

Тупчієнко Святослав

10

ІІІ м. в змаганнях автономних роботів-сумо, ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»  м.Горішні Плавні Полтавської обл., 5-6 жовтня 2017 р.

Погорілий Денис

10

І м. в змаганнях керованих роботів-сумо, ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»  м.Горішні Плавні Полтавської обл., 5-6 жовтня 2017 р.

Губар Влад

9

ІІІ м. в номінації "Робо-футбол" ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»  м.Горішні Плавні Полтавської обл., 5-6 жовтня 2017 р.;


Категорія: ГОРДІСТЬ ШКОЛИ


Категорія: Новини / ГОРДІСТЬ ШКОЛИ

Наші успіхи і досягнення за 2014-2015 навчальний рік


Категорія: ГОРДІСТЬ ШКОЛИ / НАША ВІДЕОТЕКА
  • 4-07-2015, 22:14
  • 492
  • 0

  

 

 


Категорія: ГОРДІСТЬ ШКОЛИ